Home > دانلود > دانلود نرم افزار های زیبا ساز عکس اینستاگرام

دانلود نرم افزار های زیبا ساز عکس اینستاگرام

اینستاگرام با بروزرسانی های مختلف همواره سعی کرده است امکانات بیشتری را در اختیار کاربران خود قرار دهد، اما همچنان موارد زیادی وجود دارند که می توانند عکس های شما را حرفه ای تر کنند اما این اپلیکیشن از آنها پشتیبانی نمی کند.

به گزارش «تابناک»، شبکه اجتماعی عکس محور اینستاگرام که بیشترین رشد را در میان شبکه های اجتماعی در سال گذشته داشته است، توانسته با امکاناتی که برای ویرایش عکس ها فراهم کرده است نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند. ستاره های عرصه هنر، ورزشکاران، سیاستمداران، عکاسان حرفه ای، سایت های خبری، و افراد عادی که تلاش می کنند جنبه های مختلف زندگی شخصی و دیدنی های اطراف خود را با دیگران به اشتراک بگذارند، اینستاگرام را ابزاری مناسب برای این منظور یافته اند. با این وجود، امکانات اینستاگرام به تنهایی کافی نیستند و بسیاری از افراد ترجیح می دهند عکس های خود را با ویرایش های بیشتری به نمایش بگذارند. به همین منظور، در اینجا ۷ نرم افزار رایگان ویرایش عکس که قابلیت های متنوعی را ارائه می کنند معرفی شده اند تا شما هم بتوانید یک اینستاگرامی حرفه ای شوید.

Whitagram (iOS و اندروید)

یکی از اشکالات عمده اینستاگرام این است که تصاویر را تنها در اندازه های یک مربع نمایش می دهد و کاربران مجبورند برای کنار آمدن با آن بخش هایی از عکس را ببرند. برای این که بتوانید تصاویر خود را در سایز اصلی بارگزاری کنید ابزارهای مختلفی وجود دارند و وایتاگرام یکی از آنها است که به سادگی و با اضافه کردن حاشیه ای سفید یا رنگی به عکس اینکار را انجام می دهد.

با این نرم افزارها یک اینستاگرامی حرفه ای شوید

Pic Stitch (iOS، اندروید، ویندوز)

این نرم افزار به شما اجازه می دهد که چند عکس را با چینش های متنوع در یک قاب قرار دهید. علاوه بر این، امکانات ویرایش متعدد دیگری نیز در این نرم افزار وجود دارند که به شما اجازه می دهند کارهای بیشتری بر روی تصاویر انجام دهید و سپس مستقیما بر روی اینستاگرام منتشر کنید.

با این نرم افزارها یک اینستاگرامی حرفه ای شوید

VSCO Cam (iOS، اندروید)

زمانی سایت تکنولوژی The Verge این اپلیکیشن را «بهترین اپ عکس آیفون» خوانده بود. VSCO Cam علاوه بر ۱۰ فیلتری که ارائه می کند، به شما اجازه می دهد تا تقریبا هرچیزی را از دمای رنگ گرفته تا هایلایت ها تنظیم کنید –مشابه ویژگی تازه ای که اینستاگرام اضافه کرده است، اما با جزئیات بسیار بیشتر.

با این نرم افزارها یک اینستاگرامی حرفه ای شوید

Quick (iOS، اندروید)

این نرم افزار به شما اجازه می دهد که با سرعت و سادگی متن دلخواهتان را به عکس اضافه کنید.

با این نرم افزارها یک اینستاگرامی حرفه ای شوید

aillis (iOS، اندروید)

نرم افزاری که پیش از این با عنوان LINE Camera شناخته می شد امکانات بسیاری مختلفی از مرحله عکاسی گرفته تا ویرایش عکس، اضافه کردن انواع و اقسام قاب، فیلتر، استیکر و متن، و اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی را یکجا فراهم کرده است به طوری که توانسته نظر بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر را در سراسر جهان به خود جلب کند.

با این نرم افزارها یک اینستاگرامی حرفه ای شوید

Aviary (iOS، اندروید)

این نرم افزار نیز مجموعه ای از امکانات مختلف برای ویرایش و تغییر تصاویر را فراهم کرده است، اما ویژگی برجسته آن ویرایش خودکار ساده و هوشمندی است که به شما اجازه می دهد با یک ضربه انگشت تصویری ویرایش شده را دریافت کنید.

با این نرم افزارها یک اینستاگرامی حرفه ای شوید

Snapseed (iOS، اندروید)

اسنپ اسپید نیز همچون VSCO Cam مجموعه ابزارهای ویرایش عکس را فراهم می کند که در اینستاگرام وجود ندارند. برای مثال، با استفاده از این نرم افزار می توانید قسمت مشخصی از عکس را بلور یا براش کنید. در واقع این نرم افزار مناسب کسانی است که می خواهند زمان زیادی را برای ویرایش عکس هایشان صرف کنند.

با این نرم افزارها یک اینستاگرامی حرفه ای شوید

ورودی ها:

  • زیبا سازی اینستاگرام
  • دانلود بازدیدیاب
  • فالور های زیبا
  • لایک ساز اینیستا گرام

One comment

  1. بسیار عالی

    ممنون از شما

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.