Home > اخبار > قابلیت‎ های ابزارهای اینستاگرام

قابلیت‎ های ابزارهای اینستاگرام

در این گزارش به معرفی و بررسی اجمالی ابزار هایی خواهیم پرداخت که کاربران را در استفاده بهتر از اینستاگرام کمک می کند.

برنامه ریزی پست ها

Latergramme

ممکن است بخواهید عکسی را در اینستاگرام آپلود کنید، اما زمان کنونی را زمان مناسبی برای آن ندانید. اگر درگیر چنین شرایطی هستید، بد نیست که به Latergramme و TakeOffسر بزنید. این ابزار ها به شما امکان برنامه ریزی برای پست ها، و یاد آوری زمان پست ها را می دهند.

متاسفانه این ابزار ها به طور کامل خودکار نیستند چرا که اینستاگرام این اجازه را به برنامه ها نمی دهد. یعنی پست کردن عکس ها نیاز به تایید شما دارد.

هدیه های اینستاگرامی بفرستید

Boomf-Instagram-Marshmallows

این جالب ترین کار به درد نخوری است که می توان با اینستاگرام انجام داد! با استفاده از Boomfجند تا از عکس های خودتان را به صورت جعبه شیرینی بچینید و آن را به دوستتان هدیه دهید. کمی نامتعارف به نظر می آید، اما جالب است!

اضافه کردن نوشته به عکس ها

احتمالا در اینستاگرام با چنین پدیده هایی مواجه شده اید: عکسی محو که در بالای آن جمله ی زیبایی نوشته شده است. برای اینکه چنین کاری را خودتان انجام دهید، می توانید برنامه Instaquote را روی گوشی خود نصب کنید.

لینک دانلود: (Android/iOS)

با اعضای اینستاگرام نزدیک به خودتان

یکی از مهم ترین کاربرد های API اینستاگرام، برنامه Instachat است. این برنامه به شما اجازه می دهد که با کاربران اینستاگرام که موقعیت آن ها به شما نزدیک است چت کنید. متاسفانه این برنامه فعلا فقط برای iOS قابل استفاده است.

فیلم با دور تند درست کنید

hyperlapse-e1437222512552

اینستاگرام برنامه ای برای iOS به نام Hyperlapse تولید کرده است؛ که فیلم های دور تند از روی فیلم های بلند درست می کند. راه خوبی است برای اینکه به محدودیت ۱۵ ثانیه ای اینستاگرام غلبه کنید.

مجموعه های اینستاگرامی بسازید

Diptic

اینستاگرام شما را برای هر پست محدود به نتها یک عکس می کند. اما می توان با استفاده از ابزار هایی مانند Photo Grid(AndroidDiptic وLayout(Android/iOS) چندین عکس را در یک پست اینستاگرام جا داد.

پست کردن مجدد عکس های دیگران

با استفاده از برنامه Repost (Android/iOS) می توانید عکس های دیگران را مجددا به اشتراک بگذارید.

عکس های پانوراما و دیگر عکس ها را در قالب ویدئو به اشتراک بگذارید

Picflow

برای نشان دادن عکس های پانوراما در اینستا، نیازی به crop کردن عکس نیست. بلکه با استفاده از Instapan می توان از آن ویدئو ساخت.

همچنین با استفاده از Picflow می توانید مجموعه ویدئویی از عکس هایتان درست کنید.

منبع: MakeUseOf

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.