Home > اخبار > کاربران اينستاگرام بييشتر مواظب باشند

کاربران اينستاگرام بييشتر مواظب باشند

3108329_855
پليس فتا صفحات جعلي در فضاي مجازي را رصد کرده و با عاملان ايجاد اين صفحات برخورد مي کند .
سردار منتظرالمهدي معاون اجتماعي نيروي انتظامي و سخنگوي ناجا در گفتگو با آريا، در پاسخ به اينکه آيا پليس در رابطه با برخي که نسبت به راه اندازي صفحات جعلي در فضاي مجازي اقدام مي نمايند و موجب نگراني و ناراحتي مردم مي شوند، تدابيري انديشيده است يا خير؟ اظهار داشت:درباره راه اندازي صفحات اجتماعي جعلي به نام افراد خاص ، پليس فتا در فضاي مجازي اين گونه اتفاقات را رصد  مي کند.
سخنگوي ناجا افزود:کساني که در اين زمينه شکايتي داشته باشند مي توانند مراجعه کنند و پيگيري هاي قانوني نيز در اين رابطه انجام مي گيرد.
سردار منتظرالمهدي همچنين هشدار داد:کاربران نسبت به صفحات اينستاگرام مواظبت بيشتري داشته باشند زيرا سرورهاي اينستاگرام در خارج از کشور قرار دارد.
وي درباره مطالبي که در به اسم پليس فتا در صفحات اجتماعي ارسال شده بود نيز گفت :اخيراً  به اسم پليس فتا صفحاتي ايجاد شده و از طريق آن به مردم هشدار مي دهند شما در صفحه خودتان مرتکب اعمال مجرمانه شده ايد.
سخنگوي ناجا در پايان اظهار داشت:پليس فتا هيچ صفحه اي را در شبکه هاي مجازي و موبايلي ايجاد نکرده است و صفحاتي که به اسم پليس فتا ايجاد شده است، جنبه کلاهبرداري دارد.

ورودی ها:

  • اﻳﻨﺴﺘﺎﮔﺮاﻡ
  • کلاه برداری در فروش پیج اینستا
  • کلاهبرداری خرید فالور
  • اکانت فیک اینستا پلیس فتا
  • کلاهبرداری فروش پیج اینستا

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.