Home > اموزش ها > اموزش پیدا کردن انفالو ها در اینستاگرام و تویتر

اموزش پیدا کردن انفالو ها در اینستاگرام و تویتر

اموزش پیدا کردن انفالو ها  در اینستاگرام و تویتر

اموزش پیدا کردن انفالو ها  در اینستاگرام

پیدا کردن انفالو ها  در اینستاگرام

مطمئناً اگر از ساکنان سرزمین اینستاگرام یا توییتر باشید، برای شما هم اتفاق افتاده است که بعد از مدت‌ها به صفحه دوست یا آشنایی سر زده‌اید و به طور اتفاقی متوجه شده‌اید که او شما را از صفحه خود حذف (Remove) کرده است. اما احتمال این‌که شما متوجه حذف شدنتان از حساب توییتر یا اینستاگرام دوستانتان شوید، ناممکن است. توییتر و اینستاگرام نه این اطلاعات را در اختیار کاربران می‌گذارد و نه قصد دارد چنین کند.
اما این بار قصد داریم آموزشی را برای کاربران خود قرار دهیم تا بتوانند تمامی کسانی که شما را از حساب کاربری خود حذف کرده اند را مشاهده کنید. پس تا آخر آموزش همراه ما باشید.

اکنون برنامه نویسان تلفن همراه راه دیگری برای خبردار شدن از حذف کاربران یافته‌اند٬ و چه اینستاگرام و توییتر آن را بپسندد چه نه٬ کاربران این حق را خواهند داشت تا اگر کسی آن‌ها را از فهرست دوستان خود حذف کرده اند، مطلع شوند. صاحبان گوشی‌های هوشمند ios و اندروید یا کاربران افزونه‌ی گوگل کروم٬ از این پس می‌توانند برای اطلاع از این موضوع از اپلیکیشن Who Deleted Me استفاده کنند.

البته کاربر تنها می‌تواند از اسامی کسانی که پس از دانلود این اپلیکیشن، او را حذف می‌کنند آگاه شود. این اپلیکیشن کمکی به اطلاع از اسامی کسانی که پیش‌تر کاربر را از فهرست دوستان خود در اینستاگرام یا توییتر حذف کرده بودند، نمی‌کند.

سرویس فضای مجازی هشدار می‌دهد که اپلیکیشن‌های مشابه، یعنی آن دسته از اپلیکیشن‌هایی که فعالیت‌شان مبتنی بر اینستاگرام یا توییتر است، عمر چندان طولانی ندارند. چنانکه قبلا نیز نداشته‌اند، به این دلیل که توییتر یا اینستاگرام کدنویسی خود را تغییر می‌دهد.

راه‌حلی برای اینستاگرام و توییتر

امکان اطلاع یافتن از اینکه کاربری در اینستاگرام یا توییتر دیگر شما را دنبال نمی‌کند (unfollow) نیز از طریق وب‌سایت Unfollowers.com یا از طریق نسخه اندروید اپلیکیشن آن ممکن است.

برای اینستاگرام:

۱- به سایت Unfollowers.com مراجعه و روی Add account کلیک کنید.

۲- روی Add Instagram Account کلیک کرده و اطلاعات خود را وارد کنید. این سایت تا وقتی به آن اجازه ندهید پیغامی روی صفحه شما در اینستاگرام نمی‌نویسد.

۳- روی New unfollowers در سمت چپ صفحه کلیک کنید یا عضو وب‌سایت شوید تا در بخش تنظیمات سایت (Settings) تغییرات لازم را برای اینکه به صورت هفتگی برای شما گزارش ارسال شود، به وجود آورید.

گام‌های برداشته شده در بالا برای توییتر نیز قابل انجام است. تنها باید به جای اینستاگرام روی گزینه توییتر در سایت Unfollowers.com کلیک کنید.

کاربران می توانند از طریق سایت نرم افزار مربوطه خود را دانلود کنند.

خرید فالوور اینستاگرام

ورودی ها:

  • انفالو یاب اینستاگرام
  • انفالو یاب
  • انفالو چیست
  • آنفالو چیست
  • انفالو سریع
  • انفالو یاب چیست
  • انفالو کردن چیست
  • انفالو
  • آنفالو در اینستاگرام
  • آنفالویاب توییتر

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.